از این طریق می توانید اطلاعات تکمیلی و فتی بیشتری را در رابطه با انجمن دریافت نمائید. . . .

جهت مشاهده فهرست و مشخصات اعضاي انجمن شركتهاي راهسازي ايران اینجا کلیک نمائید . . .

با گسترش حرفه ها و تخصصی شدن آنها نیاز به وجود ارتباط و همبستگی پیمانکاران برای طرح و بررسی . . .

 
بانک اطلاعان راهسازی
 


 

 

  توصیه به همکاران 
 

 
  هپکو  

انجمن شركتهاي راهسازي ايران كه حفظ منافع ملي-صنفي را سرلوحه كارهاي خود قرار داده است به همكاران عزيز توصيه مي كند:
شركت توليدي ماشين آلات سنگين راهسازي (هپكو) با اين انجمن همكاري نزديك و خوبي برقرار نموده و ذيلاً خلاصه اي از اين شركت و سايت آن درج مي شود. انجمن مي تواند به عنوان رابط، همكاري آن همكار گرامي با شركت هپكو را برقرار نمايد.

 


 

هپكو در يك نگاه:
ماموريت: شركت توليد تجهيزات سنگين (هپكو) با موفقيتي منحصر به فرد در ايران و خاور ميانه به منظور ايجاد ارزش افزوده  براي مشتريان و ذينفعان، ساخت، توليد، توزيع، و پشتيباني ماشين آلات راهسازي ، معدني ، كشاورزي و ساخت و نصب قطعات پروژه هاي نفت و گاز ، نيروگاهي و صنعتي را با بهره گيري از منابع مديريتي و انساني كارآمد و متبحر، ماشين آلات و تجهيزات مدرن و تكنولوژي و روشهاي توليد نوين بر عهده دارد و از اين طريق نقش مهمي را در اجراي پروژه هاي زير بنايي در منطقه ايفا مي نمايد.
هدف بنيادي:مشاركت در ايجاد و توسعه ساخت ها و زير ساخت هاي اقتصادي
چشم انداز: داشتن بالاترين سهم بازار ايران در تمام زمينه هاي فعاليت و حضور در بازارهاي هدف در خارج از ايران
ارزشهاي بنيادين: شفافيت و ارائه اطلاعات واقعي به ذينفعان، رعايت و صيانت متوازن كلي ذينفعان
پيشينه: شركت هپكو در اسفند ماه 1353 با هدف توليد و مونتاژ ماشين آلات راهسازي به ثبت رسيد. از سال 1354 فعاليت توليدي خود را با راه اندازي يك مجتمع توليدي بزرگ در زميني به مساحت تقريبي 100 هكتار و  سالن توليدي به مساحت 40 هزار متر مربع در شهرستان اراك با همكاري شركت هاي اينترنشنال هاوستر، دايناپاك، پوكلين ، ساكايي و لوكومو آغاز نمود.

از سال 1363 طرح توسعه با همكاري فني شركت ليبهر و ولوو با هدف ساخت بدنه و قطعات فلزي ماشين آلات راهسازي در ايران در دستور كار قرار گرفت و با ايجاد يك سالن 60 هزار متر مربعي و خريداري نصب و راه اندازي ماشين آلات مدرن با هدف توليد 2100 دستگاه انواع ماشين آلات راهسازي (در فاز اول) به بهره برداري رسيد. به طور همزمان فعاليت هايي به منظور توسعه و تعميق ساخت داخل كشور آغاز گرديد كه منجر به ايجاد يك شركت جديد تحت مالكيت هپكو بنام مهندسي و قطعات ماشين آلان راهسازي در سال 1372 شد.

شركت با عنايت به ظرفيت هاي اضافي در سالن ساخت و ايجاد زمينه اخذ سفارش قطعات از سال 1375 به تدريج به ساخت قطعات و و مجموعه بزرگ نيروگاهي نفت و گاز ، خط توليد فولاد و جرثقيل بندري روي آورد كه مجموعه عمليات و توانمندي ساختي آن به ايجاد يك شركت جديد تحت مالكيت هپكو بنام توليد تجهيزات ايمن رسا (تتا) در سال 1381 منجر گرديد.
شركت هپكو در حال حاضر با همكاري با شركتهاي تحت پوشش خود و شركاي تجاري معتبر جهاني توليد ، تامين ، عرضه و پشتيباني انواع ماشين آلات راهسازي ، معدني ، كشاورزي و تجهيزات صنعتي را دنبال مي نمايد.


www.hepcoir.com

 
 

 

   
:: رویدادها   مشاركت بيش از پيش بخش خصوصي   مراسم روز ملي صنعت و معدن  ملاقاتي در شب عيد  آخرين اقدام هاي هيئت مديره در جهت تأمين مشتقات نفتي  افزايش بهاي حامل هاي انرژي و اقدامات صورت گرفته توسط انجمن :: مقالات علمی >> نامه شماره 4344 مورخ 96/5/3 انجمن به كانون عالي كارفرمايي ايران در مورد عدم قبول ليست بيمه كارگران و كارمندان كارگاه ها << احتراماً به استحضار اعضاء محترم انجمن شركت هاي راه سازي ايران مي رساند، گروهي از مهندسين مجرب و توانا، در خصوص برنامه ريزي و كنترل مديريت سبد پروژه با استفاده از راهكار مديريت مبتكرانه پروژه ( PMIS ) >>نامه شماره 31735 مورخ 1395/4/5 رياست جمهوري با موضوع: درخواست مساعدت براي تحقق پيشنهادهاي مورد نظر << >><<   نامه شماره 2637 مورخ 1393/12/25 فهرست بهاي پايه 94
 

  منوی اصلی
 

 

  نمایشگاه عکس
 

 

  نظرسنجی
  موضوع نظرخواهی :
 


 نتیجه نظرخواهی 
 
        آرشیو نظرخواهی
 
  ورود اعضا انجمن

اعضاء محترم انجمن می توانند جهت تکمیل و یا اصلاح اطلاعات شرکت خود روی لینک زیر کلیک نمایند.

ثبت نام اعضاء

انجمن شرکت های راهسازی ایران
طراحی وب سایت و توسعه توسط شرکت پارس فناوران